
Koe saumaton yhteys FLEXIBELE PCB CONNECTOR L-VORM:in avulla, joka on suunniteltu optimaaliseen joustavuuteen ja suorituskykyyn. Tämän 10 mm liittimen avulla voit käyttää yhtä väriä tehokkaasti, varmistamalla, että elektroniikkaprojektisi pysyvät kompakteina ja järjestäytyneinä.
Tekniset tiedot sisältävät:
Tämä mukautuva liitin on täydellinen ahtaisiin asennustiloihin, tarjoten yksinkertaistetun ratkaisun kulmien ympärille taivuttamiseen. L-muotoinen rakenne tekee siitä ihanteellisen monimutkaisten asettelujen navigointiin, aivan kuin taitava navigoija, joka suunnistaa monimutkaisten reittien läpi.
| Brändi | Velleman |
| Malli | LCON18 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 20 mm |
| De hoogte van het product | 1 mm |
| Productbreedte | 20 mm |
| Tuotteen paino | 1 g |
| Muoto | L-muoto |
| Määrä Yhteyksiä | 2 |
| Sorry, but I need more context to provide a translation for "Ingangsstroom." It seems like it could be a specific term or name. Could you provide more details or clarify what you mean by "Ingangsstroom"? | "4 A" translates informally to Finnish as "4 A". If you meant to include context or surrounding sentences for translation, please provide more text! |
| Led-nauhan väri tyyppi | Yksinkertainen |