
Zonnezeil Rechthoek 2 x 3 m Taupe muuttaa ulkotilasi mukavaksi ja varjoisaksi keitaaksi. Se on valmistettu korkealaatuisesta, UV-suojatusta kankaasta, joka estää tehokkaasti haitalliset auringonsäteet mutta sallii ilman kiertää.
Riippuipa se sitten patiolla, parvekkeella tai puutarha-alueella, tämä monikäyttöinen aurinkopurje luo viileän ja kutsuvan ympäristön rentoutumiseen tai ajanviettoon. Se on helppo asentaa tukevilla ruostumattomasta teräksestä valmistetuilla D-renkailla, mikä takaa varman ja vakaan kiinnityksen.
Koe kestävää suorituskykyä kaksinkertaisilla ompeleilla ja vahvistetuilla kulmilla, jotka on suunniteltu sekä tyyliä että toimivuutta ajatellen. Muuta ulkotilasi vaivattomaksi keitaaksi, joka on suojattu auringolta ja viimeistelty ripauksella eleganssia.
| Brändi | Perel |
| Malli | GSS4320TA |
| Primaarivärit | Ruskea |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 37 min |
| Productbreedte | 45 min |
| Tuotteen paino | 1328 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Beigeharmaa |
| Materiaali (yksityiskohta) | Polyesteri |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Ademend voidaan kääntää suomeksi epävirallisesti sanalla "hengittävä". |
| Muoto Artikkeli | Rechthoek in Dutch translates informally to Finnish as "suorakulmio." |
| Tavataan (purje)rinkien parissa. | Joo |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | ei |
| Tyyppi Zonnedak/Purjekangas | Varjostuskangas |
| Laatu/Paino neliömetriä kohden | 160 g |
| Työskentelypituus/korkeus | 200 cm |
| Waterbestendigheidsniveau | Vettä hylkivä |
| Toimiva leveys | 300 cm |
| Halkaisija Rengas/Roikotin | 5 mm |
| Materiaali | Muovi |