
Effektiivisesti järjestetty Perel-työkalulaukulla: vankka muovinen säilytysratkaisu, jonka mitat ovat 564 x 310 x 310 mm ja tilavuus reilut 54 litraa.
Met twee metalen sluitingen voor extra veiligheid en een inklapbaar handvat voor mobiliteit, on tää 22-tuumainen matkalaukku täydellinen sekä päivittäiseen käyttöön että isompiin projekteihin. Kaksi sivukahvaa tarjoavat lisää kantomukavuutta.Irrotettava sisäastia tarjoaa tilaa pienemmille tavaroille, kun taas kolme sisäänrakennettua lajittelulokeroa kannessa tarjoavat nopean pääsyn tärkeimpiin työkaluihin. Tukevan rakenteensa ansiosta kaikki pysyy turvassa ja järjestyksessä.
| Brändi | Perel |
| Malli | OM22M |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Oranssi |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 310 mm |
| De hoogte van het product | 310 mm |
| Productbreedte | 564 mm |
| Tuotteen paino | 2915 g |
| Binnenbreedte in Finnish is "sisäleveys." | 525 mm |
| Sisäinen syvyys | 250 mm |
| Inwendige korkeus | 230 mm |
| Verstelbare compartimenten voidaan kääntää suomeksi sanomalla "säädettävät lokerot". | ei |
| Otteen kanssa | Joo |
| Verwijderbare compartimenten käännettynä suomeksi on "irrotettavat lokerot". | Joo |
| Sisällön määrä | Sure! Here is the translation of "54 l" to Finnish, keeping it informal: "54 litraa" |
| Kirjoita paikka | Metalen sloten, koffersluiting |
| Kokoontaittuva kahva | Joo |
| The Dutch word "Schouderriem" translates informally to "olkahihna" in Finnish. | ei |
| Pyörillä | ei |
| Trolley-toiminto | ei |
| Gereedschapspaneel wordt in het Fins vertaald als "työkalupaneeli". | ei |
| Vedenkestävä | ei |
| Kirjoita hoek | Kunnossa |
| Telescopinen kahva | ei |
| Määrä ladataan | 1 |
| Lukumäärä järjestäjiä | 3 |
| Materiaali | Polypropeeni |