
Koe luotettava suoja sähköisille laitteillesi ZEKERING 6,35 x 32mm TRAAG 2,5A:n avulla. Huolellisesti valmistetut nämä hidasulatteiset sulakkeet tarjoavat tarkalleen 2,5A virta-arvon, joka takaa turvallisuuden ja optimaalisen suorituskyvyn sovelluksissa, joissa tarvitaan asteittaista reagointia ylivirtoihin.
Täydellisiä kodin elektroniikkaan, auttosektoreihin tai teollisuuskoneisiin, nämä sulakkeet sallivat hetkelliset virtapiikit ja säilyttävät laitteidesi pitkäikäisyyden. Vakiokokonsa 6,35 x 32mm ansiosta, asennus on suoraviivainen ja ne sopivat vaivatta monenlaisiin sulakepitimiin.
Pakattuna käteviin kymmenen kappaleen laatikoihin, tämä paketti on täydellinen varastontäydennys, joten olet aina valmiina mihin tahansa sähköhaasteeseen. Suojaa virtapiirisi luottavaisin mielin, sillä nämä sulakkeet toimivat luotettavana puolustuslinjana, aivan kuin omistautunut vartija, joka on valppaana mahdollisten ongelmien varalta.
| Brändi | Fusibles Lac |
| Malli | 6FU2.5N |
| Primaarivärit | läpinäkyvä |
| Lisää värejä | harmaa |
| Productbreedte | 31,8 mm |
| Tuotteen paino | 14,5 g |
| Halkaisijan yksikkö | 6,35 mm |
| Lisämateriaalia | Verzilverd voidaan kääntää suomeksi sanalla "rahaksi muutettu" tai "realisoitu". Riippuen kontekstista, sitä voidaan käyttää muodoissa "tehty rahaksi" tai "käytetty hyväksi". Koska pyysit epämuodollista käännöstä, voisimme sanoa "käytetty rahaksi" suomeksi. |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Sähkövirta | 2,5 A jää entiselleen, koska se on luku ja kirjaimen yhdistelmä. Mutta jos tarvitset lisäohjeita tai selityksiä, kerro ihmeessä! |
| Laajentaminen VAC | 250 V AC |
| Määrä kappaletta | 10 |
| Maximite ympäristön lämpötila | 35 °C |
| Breekkytkentä | "35 A" isn't text that needs translation. Could you clarify what you need translated to Finnish? |
| Zekeringensnelheid | Sure, here is the translation to Finnish: T (hitaasti) |
| Minimi ympäristölämpötila | 15 °C |
| Kirjoita sulake | 6,35 x 32 mm hitaasti |
| Materiaali | The translation of the word "Glas" (assuming you mean "Glass" in English) to Finnish is "lasi." |