
6-tiejäinen jatkojohto on suunniteltu turvalliseksi ja luotettavaksi, ja siinä on ylijännite- ja salamasuojaus sekä suojamaa optimaalista maadoitusta varten.
Tämä monille laitteille suunniteltu jatkojohto varmistaa, että jokainen liitäntä on suojattu virtapiikeiltä. Se on kuin henkilökohtainen turvajärjestelmä elektroniikallesi, joka säilyttää laitteidesi pitkäikäisyyden ja suorituskyvyn.
Täydellinen sekä toimistoon että kotiin, tämä laite käsittelee raskaita tehokuormia vaivattomasti. Kuvittele se mielenrauha, kun työtilasi on turvassa, jopa myrskyn aikana, kiitos huippuluokan tekniikan, joka on pakattu kompaktin kokoiseen laitteeseen.
| Brändi | Perel |
| Malli | EBP06SN |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 7,5 cm |
| De hoogte van het product | 5 cm |
| Productbreedte | 54,5 cm |
| Tuotteen paino | 758 g |
| Met afstandsbediening in Finnish (informal) is "Kaukosäätimen kanssa." | ei |
| Kirjoita kaapeli | Aansluitsnoer on suomeksi "virtajohto". |
| Snoerin/Kabelin pituus | 1,5 m |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Musta |
| Materiaali (yksityiskohta) | PP (Polypropeeni) |
| Maksimaalinen sähköjännite | 230 V |
| Määrä Yhteyksiä | 6 |
| Accut/batterijen nodig | ei |
| Ylikuormitussuojan kanssa | Joo |
| Maksimivirtä | 16 A |
| Accut/paristot sisältyvät hintaan. | ei |
| Met Aan/Uitschakelaar translated informally to Finnish would be: "Kytkimellä" | Joo |
| Accut/suunnittelu sisäänrakennettu | ei |
| Lasten turvajärjestelmällä | Joo |
| Kirjoita Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | The Dutch word "stekkerdoos" translates informally to Finnish as "jatkojohto." |
| Vorstbestendig translates to Finnish as "pakkasenkestävä." | ei |
| Binnen-/buitengebruik | Sisällä |
| Maksimi liitäntäteho | 3500 W |
| Ylijännitesuojaus | Joo |
| Aardingin tyyppi | Sorry, but "Penaarde" doesn't appear to be a standard word or phrase in English or another widely known language. If you have any more context or details, I'd be happy to help with that information. |
| Materiaali | Muovi |