
Koe Vouwstoel - Rotanlookin eleganssi, jossa klassinen muotoilu yhdistyy moderniin mukavuuteen. Tuoli taittuu vaivattomasti, mikä tekee siitä täydellisen valinnan viihtyisille parvekepakoille tai spontaaneille puutarhakokoontumisille.
Tämä on valmistettu kestävistä materiaaleista, jotka imitoivat rottingin ajattoman viehätyksen. Se kestää sääolosuhteita ja säilyttää luonnollisen ulkonäkönsä. Se on kevyt mutta tukeva, joten sitä on helppo siirtää ja säilyttää.
Ominaisuuksiin kuuluu sujuva taittomekanismi, mukava istuinkorkeus ja muotoilu, joka sopii kaikkiin ulkosomistukseen. Ihanteellinen rauhalliseen nurkkaan, tämä tuoli lupaa rentoutumista missä tahansa se onkin.
| Brändi | Perel |
| Malli | FP165R |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 54 cm |
| De hoogte van het product | 81 cm |
| Productbreedte | 44,5 cm |
| Tuotteen paino | 4300 g |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Pinottava | ei |
| Lisämateriaalia | PE (polyetyleeni) |
| Maksimivero | 300 kg |
| The translation of "Opvouwbaar" to Finnish is "Taitettava". | Joo |
| Säänkestävä | Joo |
| Instelbare hoogte in Finnish is "Säädettävä korkeus." | ei |
| Verstelbare rugleuning. | ei |
| The word "Stoeltype" appears to be Dutch, and it translates to "Chair type" in English. In Finnish, an informal translation would be "Tuolityyppi." | Taittotuoli |
| Käyttäjätaso | Harrastus |
| Met kussens" in Dutch translates informally to Finnish as "Tyynyjen kanssa. | ei |
| Met armleuning voidaan kääntää epävirallisesti suomeksi "käsinojallinen". | ei |
| Materiaali | The name "Staal" does not have a direct translation in Finnish as it seems to be a proper noun or a name. If "Staal" is the entire text you want translated, it would remain "Staal" in Finnish. If there is a longer text you meant to provide for translation, please share it! |