
Profi afrasteringsdraad 6x0.30 TriC on huippulaatuinen aitalanka, suunniteltu kestäväksi ja näkyväksi. 200 metriä pitkä, kaksivärinen valko-punainen lanka takaa hyvän näkyvyyden monenlaisessa maastossa.
Se on valmistettu kestävästä 6x0,30 mm rakenteesta, joka tarjoaa poikkeuksellista lujuutta ja kestävyyttä, pitäen pintansa ankarissa ympäristöolosuhteissa. Valkoisen ja punaisen värin yhdistelmä lisää kontrastia, mikä auttaa eläinten hallinnassa hyödyntämällä niiden värien hahmotusta.
Ihanteellinen väliaikaisiin ja pysyviin aitaratkaisuihin, sen kevyt muotoilu takaa helpon asennuksen ja käsittelyn. Paranna alueesi turvallisuutta tällä luotettavalla aitalangalla, joka on suunniteltu sekä sähkökäyttöisiin että ei-sähkökäyttöisiin aitausjärjestelmiin.
| Brändi | Corral |
| Malli | COR59511 |
| Primaarivärit | Valkoinen, Punainen |
| Tuotteen paino | 1405 g |
| Gedraaide draden in Finnish is "Kierretyt langat". | Joo |
| Johtimen pituus | 200 m |
| Aantal geleiders translates informally to Finnish as "johtajien määrä". | 6 |
| Draadin halkaisija | 0,3 mm |
| Sure! The informal translation of "Op haspel" to Finnish is "opa kelalle". | ei |
| Maximale afrasteringslengte voidaan kääntää suomeksi sanomalla "Maksimi aitapituus". | 6000 m -> 6000 metriä |
| Draadin gevyyden mitat | 6 x 0,30 mm tric |
| Katkeamiskuorma | 100 kg |
| Vastus_per_metri | 0.31 Ω |