
Corral Super AB 250 12 Volt Sähköpaimen tarjoaa tehokkaan ja luotettavan sähköaidan sinun laitumellesi, varmistaen parhaan mahdollisen turvallisuuden ja hallinnan. Tämä vankka laite tarjoaa vaikuttavan suorituskyvyn, peittäen vaivatta jopa 10 kilometriä aitalankaa, joten se sopii täydellisesti laajoille alueille.
Tässä laitteessa on edistynyt piiri, joka takaa tasaisen energiansyötön, vaikka kasvit koskisivat johtoja. Sen energiatehokas muotoilu varmistaa pidemmän akun keston, ja kompaktin rakenteensa ansiosta se on helppo asentaa ja siirtää.
Suunniteltu monipuolisuutta silmällä pitäen, Corral Super AB 250 toimii sujuvasti kaikenlaisissa sääolosuhteissa, suojaten tilasi säästä riippumatta. Nauti mielenrauhasta sisäänrakennetun vikahavainnointijärjestelmän ansiosta, joka ilmoittaa sinulle kaikista energiavirran häiriöistä.
| Brändi | Corral |
| Malli | COR381250 |
| Primaarivärit | Sininen |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 25 cm |
| De hoogte van het product | 40 cm |
| Productbreedte | 34 cm |
| Tuotteen paino | 3,20 kg |
| Esitys | ei |
| Sisäänmenojännite VAC | 12 V |
| Maksimi jännitearvo | 10500 V |
| Sähkönkulutus | 150 mA |
| Jännitehäviö 500 ohmilla | 4600 V |
| The translation of "Bedienings-LED's" to informal Finnish is "Käyttö-LEDit". | Gecombineerde afrasteringsspanning en aarding" kääntyy suomeksi: "Yhdistetty aitausjännite ja maadoitus". |
| Aardingspin 1 metriä | 2 |
| Maksimi lähtöenergia | Sure, I can help with that! However, could you please provide the text you would like translated to Finnish? |
| Opgeslagen energie in Finnish is "tallennettu energia." | I'm sorry, but it looks like your request is missing some context. Could you please provide more information or clarify what you would like me to translate into Finnish? |
| Aurinkopaneeli | ei |
| Sähköistettävien verkkojen määrä | 4 |
| Aan/uit-indicatorlampu | Joo |
| Materiaali | ABS |