
COAST G20 Maxbeam tarkastuslamppu, tyylikkäässä mustassa värissä, tarjoaa tarkkaan kohdistetun valaistuksen 36 lumenilla, mikä on täydellistä yksityiskohtaisiin tarkastuksiin ja korjauksiin.
Tässä lampussa on edistyksellinen Maxbeam-teknologia, joka varmistaa saumattoman ja tasaisesti viimeistellyn valokeilan, mikä maksimoi näkyvyyden hämärissä olosuhteissa. Sen vahva rakenne takaa kestävyyden, ja yhden käden käyttö mahdollistaa vaivattoman hallinnan ahtaissa tiloissa.
Riippumatta siitä, käsitteletkö monimutkaisia tehtäviä vai tutkitko laajoja alueita, monipuolinen G20-käsimallinen laite antaa sinulle mahdollisuuden säilyttää tarkan linjauksen, aivan kuin mestarikäsityöläinen ohjaisi vakaalla kädellä pensseliä kankaan yli.
| Brändi | Coast |
| Malli | LCOAG20-BL |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 2,4 cm |
| De hoogte van het product | 24,2 cm |
| Productbreedte | 11,8 cm |
| Tuotteen paino | 106 g |
| Energiebron → Energialähde | Akku/patteri |
| Materiaali (yksityiskohta) | Alumiini |
| Accut/batterijen nodig | Joo |
| Accut/paristot sisältyvät hintaan. | ei |
| IP-suojausluokka | IP45 - Suojaus yli 1 mm kokoisten kiinteiden esineiden tunkeutumista vastaan; roiskeenkestävä |
| Sure! The word "Bereik" can be translated informally to Finnish as "Saavutus" or "Pääsy". If you have a specific context in mind, please let me know for a more accurate translation. | 21 min. |
| Vaatimusten mukainen akkujen/paristojen määrä | 2 |
| Is de accu/batterij oplaadbaar? | ei |
| Richtbaar/niet richtbaar translates to Finnish as "Säädettävä/ei säädettävä". | Ei korjattavissa |
| Akun/käynnistimen kesto | 11 tuntia |
| Hyödyllinen valovirta | Sure! The translation of "36 lm" into Finnish would simply be "36 lm" because "lm" usually stands for "lumen," a unit of luminous flux, which doesn't change in translation. Let me know if you're referring to something else! |
| Säädettävä | ei |
| Kirjoita Zaklamp/Zaklantaarn | Käsikäyttöinen lamppu/taskulamppu |
| Materiaali | Metalli |