
Messinkinen kraanaliitäntä on kestävä ja siinä on 3/4" ulkohalkaisija, jossa on uroskierre. Se on suunniteltu sopimaan saumattomasti erilaisiin järjestelmiin. 5/8" letkuliitäntä mahdollistaa optimaalisen veden virtauksen moniin käyttötarkoituksiin, kuten puutarhan kastelujärjestelmiin ja teollisiin asennuksiin.
Tämä monipuolinen liitin on kooltaan Ø15 mm ja 20x27 mm, tarjoten kestävyyttä ja pitkäikäisyyttä varmistaen tiiviin istuvuuden ilman vuotoja.
| Brändi | OneTools |
| Malli | DT80001 |
| Primaarivärit | Ruskea |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 2 cm |
| De hoogte van het product | 8 cm |
| Productbreedte | 11 cm |
| Tuotteen paino | Sorry, I wasn't able to understand the full context of your request. Could you provide more details or text for translation? |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Metallinen kulta |
| Slangi halkaisija | 1,5875 cm |
| Maksimi slangihalkaisija | 1,5875 cm |
| Materiaali | Metalli |