
VOORHAMER 4 kg lekaan on suunniteltu tarjoamaan vertaansa vailla olevaa voimaa ja tarkkuutta jokaisella iskulla.
Sen tukevassa teräspäässä ja hienosti viimeistellyssä hikkorikahvassa yhdistyvät maksimaalinen iskuvoima ja vähennetty värinä.
Täydellisesti tasapainotettuna se murskaa vaivattomasti betonin ja lyö panoksia vaivatta.
Kestävyys takaa pitkäikäisyyden vaativissa ympäristöissä, ja sen ergonominen ote tarjoaa mukavuutta pitkäaikaisessa käytössä.
| Brändi | Toolland |
| Malli | SH4K |
| Primaarivärit | Keltainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 910 mm |
| De hoogte van het product | 60 mm |
| Productbreedte | 150 mm |
| Tuotteen paino | 5100 g |
| Kirjoita kahva | "Gewoon" in Finnish is "Ihan tavallinen." |
| "Pituus teräs" | 91 cm |
| Paino Mokerkopille | 4000 g |
| Materiaali Kopio | Metalli |
| Materiaali Kahva/Varsi | Optinen kuitu |
| Pehmytkahva | Joo |
| Met antivibratie handgreep translates to Finnish as "värinänvaimennuskahvalla". | ei |
| Ergonominen kahva | Sure, I'll translate the word for you. "Vlak" in Finnish is "juna." If you meant something different, please provide more context. |
| Kirjoita Hamer | Voorhamer translates to "sorkkarauta" in Finnish, however, "voorhamer" might be referring to a specific context that doesn't translate directly. If "Voorhamer" is a name or has a specific meaning aside from the literal translation, more context would be helpful to provide the most accurate translation. |
| Tyyppi Suojaus Eristys Kahva | Ei |
| FSC-merkki | ei |
| PEFC-merkintä | ei |
| Vasaran pään paino | 4000 g |