
Koe tarkkaa valaistusta JDC 300W / 120V -lampun avulla, jossa on GX6.35-kanta helppoon asennukseen.
Tarjoten jatkuvaa valaistusta, se on täydellinen näkyvyyden parantamiseen sekä sisä- että ulkotiloissa, joten se sopii loistavasti lavatuotantoihin tai arkkitehtoniseen valaistukseen.
Kestävä muotoilu takaa pitkän käyttöiän, tarjoten luotettavaa suorituskykyä, joka kestää tiheää käyttöä. Lämmin ja kirkas hehku tuo uuden ilmeen tiloihin, valaisten jokaisen yksityiskohdan tehokkaasti.
| Brändi | Osram |
| Malli | LAMP300/120OS |
| Primaarivärit | läpinäkyvä |
| Lisää värejä | harmaa |
| De hoogte van het product | 57,5 mm |
| Tuotteen paino | 19 g |
| Lampun tyyppi | Halogeeni |
| Halkaisijan yksikkö | 18,5 mm |
| Muoto | Lamppu |
| Sähkönkulutusteho | 300 W |
| Energialuokka | B |
| Värilämpötila | 3400 °K |
| Värin lamppu | Läpinäkyvä |
| Intensiteetti | 7700 lm |
| Tyypin sovittaminen | GX6.35 |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Gemiddelde levensduur in Finnish is "keskimääräinen elinikä." | 75 t |
| Jännite | 0 V |
| Materiaali | The translation of the word "Glas" (assuming you mean "Glass" in English) to Finnish is "lasi." |