
Lähde aarteenmetsästykseen kolikoiden, korujen, kullan tai hopean perässä tällä Velleman-metallinpaljastimella. Siinä on kuulokeliitäntä, VU-mittari ja vedenpitävä etsintäkela, joten tämä laite takaa tarkkuuden ja kestävyyden monenlaisissa ympäristöissä.
Säädettävä TUNE-taso ja äänenvoimakkuuden säätö parantavat käyttökokemusta, mahdollistaen tarkat säädöt. Pidä silmällä virrankulutusta akun varaustason merkkivalon avulla ja nauti mukavuudesta säädettävän varren ja pehmustetun käsinojan ansiosta.
Tämän metallinpaljastimen etsintäsyvyys on jopa 12 cm, mikä tekee siitä erittäin toimivan joka retkellä, eikä mikään potentiaalinen löytö jää huomaamatta.
| Brändi | Velleman |
| Malli | CS130 |
| Primaarivärit | Musta, Harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 19 cm |
| De hoogte van het product | 106 cm |
| Productbreedte | 19 cm |
| Tuotteen paino | 650 g |
| Lampun tyyppi | The word "led" can be translated informally to Finnish as "ledi," which is a common slang or informal term for LED lights in Finnish. Let me know if you need translation for a longer text or a different context! |
| Paristot mukana | ei |
| Lage batterij-indicator vertaalt naar "Matala akun ilmaisin". | ei |
| Näyttötyyppi | analoginen |
| Sure, but it seems like "Accuspanning" might be a brand or specific term that isn't in Finnish. Could you clarify if this needs translation or should it remain as is? | Sure! The text "9 V" would translate to "9 V" in Finnish as well, since it likely refers to a voltage measurement (9 volts), which does not need translation. If there is more context or specific phrases within the text you'd like translated, feel free to provide them! |
| Volyyminsäätö | Joo |
| Kielen käyttöoppaasta | Hollanti, englanti, ranska, saksa, puola, portugali, espanja |
| Esitys | Joo |
| Kirjoita äänilähtö | 3,5 mm-liitäntä, kuulokkeet, kaiutin |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Metalli |
| Maximimaal bedrijfstemperatuur | 40 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | 0 °C |
| Signaalinvoimakkuusilmaisin | Joo |
| Grote koptelefoonaansluiting. | 3,5 mm |
| Dieptegevoeligheid wordt in het Fins informeel vertaald als "syvyysherkkyys". | 12 cm |
| Hoogte spoel vertaald naar het Fins op een informele manier is "Korkean pesun". | 1,35 cm |
| Maksimaal koottu pituus | 106 cm |
| Minimale gemonteerde lengte" in Finnish is "Minimaalinen koottu pituus". | 78 cm |
| Maksimaalinen työtaajuus | 24,2 kHz |
| Minimale werkfrequentie voidaan kääntää suomeksi epämuodollisella tavalla seuraavasti: "Pienin työtahti". | 19,8 kHz |
| Met LED-indicatoren -> LED-indikaattoreilla | ei |
| Tarkkaa paikantamista (täysin metallisessa tilassa) | ei |
| Säädettävä herkkyys | ei |
| Säädettävä varsi | Joo |
| Verstelbare afstemming" in Finnish can be translated to "Säädettävä viritys" in an informal way. | Joo |
| Discriminaatiotila | Säädettävä |
| Manuaalinen maatasapaino | ei |
| Voorinstellingen voor besparen | ei |
| "Oppervlakte eliminatie" kääntyy suomeksi epäviralliseen tyyliin sanalla "pintojen poistaminen." | ei |
| Audio-ulostulon taso | 77 dB |
| Sorry, but "Spoeldiameter" doesn't appear to be a word or phrase in English. If you have more context or if it's a proper noun, I can try to help translate or provide more information. | 18 cm |
| Kosteus (%) | 90 % |
| Paristojen lukumäärä |