
COAST SLAYER PRO -ladattava taskulamppu valaisee reittisi voimakkaasti 1150 lumenilla ja muuntaa varjot teräviksi ääriviivoiksi helposti.
USB-ladattavuuden ansiosta se on aina valmiina seikkailuihin. Sen sääolosuhteita kestävä rakenne pärjää vaikeassakin maastossa, ja säädettävän valon avulla voit valita joko laajan valon tai tarkennetun kohdevalon.
Ihanteellinen telttailureissuille tai sähkökatkoihin, se yhdistää kestävyys ja kätevyys vaivattomasti. Tunne luotto taskulamppuun, joka pitää pimeyden loitolla, aivan kuin luotettava opas tutkimattomalla polulla.
| Brändi | Coast |
| Malli | LCOASLAYER |
| Primaarivärit | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 14 cm |
| De hoogte van het product | 1,6 cm |
| Productbreedte | 2,8 cm |
| Tuotteen paino | 94 g |
| Energiebron → Energialähde | Opladattava sisäänrakennettu akku/patteri |
| Materiaali (yksityiskohta) | Alumiini |
| Accut/batterijen nodig | Joo |
| IP-suojausluokka | IP67 - Suojaa täysin pölyltä; vedenkestävä upotettuna. |
| Sure! The word "Bereik" can be translated informally to Finnish as "Saavutus" or "Pääsy". If you have a specific context in mind, please let me know for a more accurate translation. | 130 m |
| Koodityyppi materiaali akku/patteri | Litium-ioni |
| Is de accu/batterij oplaadbaar? | Joo |
| Kirjoita Lichtbron | LED |
| Richtbaar/niet richtbaar translates to Finnish as "Säädettävä/ei säädettävä". | Ei korjattavissa |
| Tyyppää Virtalähde | Akku/patteri |
| Akun/käynnistimen kesto | 11 tuntia |
| Hyödyllinen valovirta | 1150 lm |
| Säädettävä | ei |
| Kirjoita Zaklamp/Zaklantaarn | Käsikäyttöinen lamppu/taskulamppu |
| Tyyppi Säädettävyys | Niet verstelbaar in Finnish is "Ei säädettävä". |
| Materiaali | Metalli |