
Cellfast Sproeipistool Ergo on suunniteltu optimaaliseen suorituskykyyn ja sillä on intuitiivinen muotoilu, joka istuu mukavasti käteen, vähentäen väsymystä pitkäaikaisessa käytössä.
Tämä monipuolinen suihkupistooli tarjoaa säädettävän veden virtauksen, joten voit helposti mukauttaa paineen herkille kukille tai vaativammille puutarhatehtäville.
Valmistettu kestävistä materiaaleista luotettavuuden takaamiseksi, ja ergonominen rakenne tarjoaa tukevan otteen jopa märkänä. Täydellinen puutarhan kasteluun, auton pesuun tai patiopesuun, Ergo lupaa tarkkuutta ja helppoutta yksinkertaisella suuttimen käännöllä.
| Brändi | Cellfast |
| Malli | CF53-320 |
| Primaarivärit | Sininen |
| Lisää värejä | Zwart, Groen, GrijsFinnish: Musta, Vihreä, Harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 4,5 cm |
| De hoogte van het product | 24 cm |
| Productbreedte | 22 cm |
| Tuotteen paino | 196 g |
| Lisämateriaalia | PP (polypropeeni) |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Turkoosi |
| Maximale werkdruk" in Finnish (informal) is "maksimi työpaine." | 6 baari |
| Verstelbare waterafvoer translates informally to Finnish as "säädettävä vedenpoisto." | Joo |
| Vesivirtaus | I apologize, but "Nevel, Harde straal" doesn't seem to be in a language I recognize. If you can provide more context or clarify, I'd be happy to help with the translation! |
| Materiaali | ABS |