
Koe saumaton kastelu Cellfast-setillä, jossa on monitoiminen suihkupistooli, joka on suunniteltu tarkkuuteen ja mukavuuteen.
Tässä työkalussa on ergonominen kahva, ja siinä on neljä säädettävää suihkuasetusta, mikä takaa tehokkaan kastelun eri tehtäviin, olipa kyseessä sitten herkät kukkapenkit tai perusteellinen puutarhan kastelu.
Valmistettu vankalla 3/4" liittimellä, tämä setti lupaa kestävyyttä ja vuotamatonta yhdistämistä, tehden siitä loistavan kumppanin kukoistavien viheralueiden ylläpitoon.
| Brändi | Cellfast |
| Malli | CF53-545 |
| Primaarivärit | Sininen |
| Lisää värejä | Musta, harmaa, vihreä |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 24 cm |
| De hoogte van het product | 6 cm |
| Productbreedte | 22 cm |
| Tuotteen paino | 325 g |
| Lisämateriaalia | PP (polypropeeni) |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Turkoosi |
| Maximale werkdruk" in Finnish (informal) is "maksimi työpaine." | 6 baari |
| Verstelbare waterafvoer translates informally to Finnish as "säädettävä vedenpoisto." | Joo |
| Vesivirtaus | Suihku, Pisara, Suihku, Vahva suihku |
| Materiaali | ABS |