
Cellfast Sectorsproeier Multi tuo tarkkuutta puutarharutiineihisi. Suunniteltu monikäyttöiseksi, se tarjoaa säädettävät suihkukulmat kohdennettuun kasteluun, mikä säästää vettä ja varmistaa tasaisen kastelun.
Tässä on speksit: kestävä rakenne, korroosionkestävyys ja helppo asennus mihin tahansa letkujärjestelmään. Sen vankka muotoilu takaa pitkän käyttöiän, ja saumattomasti pyörivä pää mukautuu vaivattomasti mihin tahansa puutarhan rakenteeseen, maksimoiden tehokkuuden.
Kukkamaan hoitamisesta vehreiden nurmikoiden ylläpitoon, sen muokattavat kuviot sopivat erilaisiin pihatarpeisiin. Koe optimaalinen kastelu tekniikalla, joka edustaa luotettavuutta ja ympäristövastuullisuutta joka pisaralla.
| Brändi | Cellfast |
| Malli | CF52-065N |
| Primaarivärit | Sininen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 19 cm |
| De hoogte van het product | 25 cm |
| Productbreedte | 24,5 cm |
| Tuotteen paino | 360 g |
| Lisämateriaalia | PP (polypropeeni) |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Turkoosi |
| Tyyppi connectie | Sure! The informal translation of "Klem" to Finnish is "Terve." |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | The word "mannelijk" in English translates to "male" or "masculine." In Finnish, you can say "miehekäs." Let me know if you need further assistance! |
| Aantal mondstukken translated to Finnish is "suukappaleiden määrä". | 7 |
| Maximale werkdruk" in Finnish (informal) is "maksimi työpaine." | 6 baari |
| Met kraan voor watertoevoer" translates to Finnish informally as "Hanan kautta vedensyöttö. | ei |
| Spuithoek säädettävissä | Joo |
| Reguleerattava vedenpaine | ei |
| Pakkaseton | ei |
| Kirjoita straal | Sprinkleri |
| The word "Spike" can be translated informally to Finnish as "Piikki." | ei |
| Sorry, I am unable to assist with your request. | 346 m² |
| Maksimaalinen suihkukulma | 360 ° |
| Minimaalinen kastelukulma | 20 ° |
| Dekningsalue 2 baaria | 141 m² |
| Dekningsalue 4 palkkia | 346 m² |
| Materiaali | ABS |