
Tapaa 13" Perel työkalulaukku, kooltaan 320 x 165 x 136 mm, joka on valmistettu kestävästä muovista varmistaakseen työkalujesi luotettavan säilytyksen ja kuljetuksen.Tässä kompaktissa 7,1 litran työkalupakissa on irrotettava lokero, joka auttaa pitämään pienet osat ja tärkeät työkalut järjestyksessä.Vankka muovinen salpa ja taittuva kahva tekevät siitä helpon kantaa ja lukita, täydellinen pitämään varusteesi turvassa, olitpa sitten verstaalla tai liikkeellä.
| Brändi | Perel |
| Malli | OM13 |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Oranssi |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 165 mm |
| De hoogte van het product | 136 mm |
| Productbreedte | 320 mm |
| Tuotteen paino | 442 g |
| Binnenbreedte in Finnish is "sisäleveys." | 295 mm |
| Sisäinen syvyys | 125 mm |
| Inwendige korkeus | 105 mm |
| Verstelbare compartimenten voidaan kääntää suomeksi sanomalla "säädettävät lokerot". | ei |
| Otteen kanssa | Joo |
| Verwijderbare compartimenten käännettynä suomeksi on "irrotettavat lokerot". | Joo |
| Sisällön määrä | 7,1 l |
| Kirjoita paikka | Muovisalpa, matkalaukun lukko. |
| Kokoontaittuva kahva | Joo |
| The Dutch word "Schouderriem" translates informally to "olkahihna" in Finnish. | ei |
| Pyörillä | ei |
| Trolley-toiminto | ei |
| Gereedschapspaneel wordt in het Fins vertaald als "työkalupaneeli". | ei |
| Vedenkestävä | ei |
| Kirjoita hoek | Kunnossa |
| Telescopinen kahva | ei |
| Määrä ladataan | 1 |
| Materiaali | Polypropeeni |