
Koe saumaton integraatio Aluminium Afsluitdopilla PMMA-diffuusorille, joka on erityisesti suunniteltu LED-profiileille ‘ALU-EXPOXY’. Tämä tyylikäs musta korkki takaa siistin viimeistelyn valaistukseesi.
Kestävällä alumiinilla valmistettu, se tarjoaa vaikuttavan kulutuksen- ja korroosionkestävyyden, varmistaen pitkän käyttöiän ja tasaisen suorituskyvyn eri ympäristöissä.
Ihanteellinen parantamaan LED-järjestelmäsi esteettisyyttä ja toiminnallisuutta, tämä afsluitdop toimii suojana ja tyylikkäänä päätykorkkina, varmistaen, että valaistusjärjestelmäsi pysyy pölyttömänä ja ehjänä.
| Brändi | LEDsON |
| Malli | EC-EP-B1 |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5,2 mm |
| De hoogte van het product | 18 mm |
| Productbreedte | 24,5 mm |
| Tuotteen paino | 5 g |
| Muoto | Rechthoekig in Finnish (informal) is "suorakulmainen." |
| Määrä kappaletta | 1 |
| Materiaali | Alumiini |