
Kabelhaspel 50 m on kestävä ja luotettava kaapelikela, joka on suunniteltu kovaan käyttöön. Siinä on 3G1.5 kaapelointi ja neljä maadoitettua pistorasiaa, joten se takaa tehokkaan virranjakelun useille laitteille.
Tämän kaapelikela on pituudeltaan 50 metriä, joten se tarjoaa hyvin ulottuvuutta projekteihin, jotka vaativat joustavuutta ja etäisyyttä. Sen neljä pistorasiaa mahdollistavat monen työkalun kytkemisen samanaikaisesti, joten et tarvitse enää montaa jatkojohtoa.
Maadoitettu muotoilu parantaa turvallisuutta tarjoten suojan sähköiskuja vastaan. Vaativiin ympäristöihin sopiva, 50 metrin Kabelhaspel yhdistää käytännöllisyyden ja kestävyyden varmistaen tasaisen virtalähteen.
| Brändi | Perel |
| Malli | ECR50N-G |
| Kaapelin pituus | 50 m |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 29 cm |
| De hoogte van het product | 38 cm |
| Productbreedte | 21 cm |
| Tuotteen paino | 6,9 kg |
| IP-arvo | IP20 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H05VV-F 3G1.5 is a type of electrical cable and does not need translation. |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metalli |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 4 |
| Johdon poikkileikkaus | 1,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi F (Saksa - Schuko) |
| Kaapelin halkaisija | 8 mm |
| Värikaapeli | Musta |
| Lämpösammutus | Joo |
| Pakkaseton | ei |
| Beperkingen in Finnish (informally) would be: "Rajoitukset." | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Aantal stopcontacten type-F in Finnish (informal) would be: "Tyyppi-F pistorasioiden määrä." | 4 |
| Maximale stroomsterkte opgerold. | 4,8 A |
| Maximale stroomsterkte afgerold vertaald naar het Fins zou zijn: Maksimi virta irrotettuna. | 16 A |
| Maximaal vermogen afgerold in Finnish in an informal tone would be: "Maksimitehot purettu." | 3200 W |
| Maximaal vermogen opgerold vertaald naar het Fins is: "Huipputehot rullattu". | 1000 W |
| Virtakytkin / nollaa | ei |
| Jännite | 0 V |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |