
KRUK - ZWART määrittelee uudelleen muotoilun ja toiminnallisuuden tehokkuuden, tarjoten saumattoman yhdistelmän kestävyyttä ja tyyliä mihin tahansa ympäristöön. Laadukkaista materiaaleista valmistettuna se kestää aikaa säilyttäen samalla tyylikkään, modernin ilmeen.
Sen ergonominen rakenne takaa optimaalisen mukavuuden, mikä tekee siitä ihanteellisen pitkäaikaiseen käyttöön, olipa kyseessä sitten koti tai vaativa työympäristö. Hienovaraisesti teksturoitu pinta lisää ripauksen eleganssia ja sopii helposti erilaisiin esteettisiin tyyleihin.
Ominaisuuksiin kuuluu helppo kokoaminen, liukumaton ote ja kevyt runko, jotka mahdollistavat vaivattoman liikkumisen ja asettelun. Kokeile ainutlaatuista käytännöllisyyttä tukevan rakenteen ja monipuolisen mukautuvuuden ansiosta eri ympäristöissä.
| Brändi | Perel |
| Malli | FP135B |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 29 cm |
| De hoogte van het product | 45 cm |
| Productbreedte | 29 cm |
| Tuotteen paino | 1230 g |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Pinottava | Joo |
| Halkaisijan yksikkö | 29 cm |
| Maksimivero | 150 kg |
| The translation of "Opvouwbaar" to Finnish is "Taitettava". | ei |
| Säänkestävä | ei |
| Instelbare hoogte in Finnish is "Säädettävä korkeus." | ei |
| Verstelbare rugleuning. | ei |
| The word "Stoeltype" appears to be Dutch, and it translates to "Chair type" in English. In Finnish, an informal translation would be "Tuolityyppi." | "Blokstoel" is actually a Dutch word referring to a "block chair," typically a stationary, basic piece of seating used in plays or performances. Since this is a product name (and might not have a direct translation), you might keep "Blokstoel" as it is or explain it in Finnish. For a translation involving a block-like chair, you might say:"Blokkituoli" |
| Käyttäjätaso | Harrastus |
| Met kussens" in Dutch translates informally to Finnish as "Tyynyjen kanssa. | ei |
| Met armleuning voidaan kääntää epävirallisesti suomeksi "käsinojallinen". | ei |
| Materiaali | The name "Staal" does not have a direct translation in Finnish as it seems to be a proper noun or a name. If "Staal" is the entire text you want translated, it would remain "Staal" in Finnish. If there is a longer text you meant to provide for translation, please share it! |