
Professionele Neopreen Kabelhaspel tarjoaa 25 metriä kestävää ja kemikaalienkestävää neopreenikaapelia, joka takaa kestävyyden ja joustavuuden vaativissa ympäristöissä.
Varustettu huippulaadukkaalla 3G2.5 johdolla, se tarjoaa tasaisen sähkötehon, joka sopii raskaisiin sovelluksiin.
Mukana on neljä maadoitettua pistoketta penaardella, joten voit liittää useita laitteita samanaikaisesti. Turvallisuusominaisuudet on parannettu huolettomaan käyttöön.
Ihanteellinen sekä sisä- että ulkoprojekteihin, kelan suunnittelu helpottaa säilytystä ja käyttöönottoa, vähentää asennusaikaa ja lisää tuottavuutta.
| Brändi | Perel |
| Malli | ECR25NP25N |
| Kaapelin pituus | 25 mins |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 43 cm |
| De hoogte van het product | 21 cm |
| Productbreedte | 30 cm |
| Tuotteen paino | 8,4 kg |
| IP-arvo | IP44 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H07RN-F 3G2.5 |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 4 |
| Aantal stopcontacten type E translates to Finnish informally as: Tyypin E pistorasioiden määrä | 4 |
| Johdon poikkileikkaus | 2,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi E (Ranska) |
| Värikaapeli | Musta |
| Lämpösammutus | Joo |
| Pakkaseton | ei |
| Maximale stroomsterkte opgerold. | 4,8 A |
| Maximale stroomsterkte afgerold vertaald naar het Fins zou zijn: Maksimi virta irrotettuna. | 16 A |
| Maximaal vermogen afgerold in Finnish in an informal tone would be: "Maksimitehot purettu." | 3200 W |
| Maximaal vermogen opgerold vertaald naar het Fins is: "Huipputehot rullattu". | 1200 W |
| Virtakytkin / nollaa | ei |
| Jännite | 0 V |
| Materiaali | Neopreeni (PC-kumi) |