
Koe TRIMMERDRAADin tarkkuus: kestävä 50 metrin siima, jonka paksuus on 3,2 mm – täydellinen rehevien puutarhojen ylläpitoon.
Tämä kestävä siimaleikkurin siima sopii useimpiin tavallisiin puutarhaleikkureihin, tarjoten tasaista suorituskykyä vähäisillä katkeamisilla.
Sen järeä rakenne helpottaa tiheän nurmikon ja itsepäisten rikkaruohojen leikkaamista, parantaen tehokkuutta ja lyhentäen leikkausaikaa.
| Brändi | Toolland |
| Malli | DC32050 |
| Primaarivärit | Vihreä |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 20 cm |
| Productbreedte | 20 cm |
| Tuotteen paino | 553 g |
| Halkaisijan yksikkö | 3,20 mm |
| Muoto | Sure! Here's the translation to Finnish: Rond |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Donkerngroen |
| Johtimen pituus | 50 m |
| Draadin halkaisija | 3,20 mm |
| Materiaali | Nylon |