
Koe saumaton sähkön yhdistettävyys 25 metrin KABELHASPELilla, joka on rakennettu kestävyyttä ja turvallisuutta silmällä pitäen PEN-maadoitusjohdolla ja 3G1.5-kaapelilla. Tämä vankka kaapelikela on suunniteltu turvalliseen virransyötön laajentamiseen vaikeasti saavutettaviin paikkoihin.
Neljä maadoitettua pistorasiaa mahdollistavat useiden laitteiden samanaikaisen käytön vaivattomasti. Sen sotkeutumaton muotoilu takaa helpon avautumisen ja säilytyksen. Varustettu fiksulla lämpösuojateknologialla, se estää ylikuumenemisen ja takaa pitkäkestoisen suorituskyvyn.
Täydellinen ulkoilmatapahtumiin tai laajoihin sisäasetelmiin, se tuo sähkön suoraan käden ulottuville ja helpottaa työkalujen, valaistuksen ja kodinkoneiden saumattoman käytön.
| Brändi | Perel |
| Malli | ECR25N3 |
| Kaapelin pituus | 25 mins |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 24 cm |
| De hoogte van het product | 33 cm |
| Productbreedte | 20 cm |
| Tuotteen paino | 4 kg |
| IP-arvo | IP20 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H05VV-F 3G1.5 is a type of electrical cable and does not need translation. |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 4 |
| Aantal stopcontacten type E translates to Finnish informally as: Tyypin E pistorasioiden määrä | 4 |
| Johdon poikkileikkaus | 1,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi E (Ranska) |
| Kaapelin halkaisija | 8 mm |
| Värikaapeli | Musta |
| Lämpösammutus | Joo |
| Pakkaseton | ei |
| Maximale stroomsterkte opgerold. | 4,8 A |
| Maximale stroomsterkte afgerold vertaald naar het Fins zou zijn: Maksimi virta irrotettuna. | 16 A |
| Maximaal vermogen afgerold in Finnish in an informal tone would be: "Maksimitehot purettu." | 3200 W |
| Maximaal vermogen opgerold vertaald naar het Fins is: "Huipputehot rullattu". | 1100 W |
| Virtakytkin / nollaa | ei |
| Jännite | 0 V |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |