
Avoin kotelotransformaattori tarjoaa vankkaa tehoa 34 VA:n vahvuudella ja kaksilla 12 V~ lähdöillä, mikä takaa tarkan energianvirtauksen sun elektroniikkaprojekteille. Sen maksimikapasiteetti on 1400 mA, mikä varmistaa luotettavan suorituskyvyn.
Kompakti ja tehokas, tämä muuntaja tukee kahden lähdön kokoonpanoja, mahdollistaen joustavat sovellukset erilaisista räätälöidyistä piireistä aina pienjännitelaitteiden virtalähteisiin. Parempi lämmönhallinta takaa kestävyyden ja vakaan toiminnan.
Koe saumaton energiakonversio selkeästi merkityillä liitinterminaaleilla, jotka tekevät johdotuksesta vähemmän pelottavaa, projektisi monimutkaisuudesta huolimatta. Täydellinen perusosa jatkuvan virran muunnoksille.
| Brändi | Velleman |
| Malli | 212048C |
| Primaarivärit | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 50 mm |
| De hoogte van het product | 50 mm |
| Productbreedte | 60 mm |
| Tuotteen paino | 680 g |
| Sisääntulotaajuusalue | 50 Hz |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Metalli |
| Sisäänmenojännite VAC | 230 V |
| Maximite ympäristön lämpötila | 50 °C |
| Aantal uitgangspunten translates to "perusteiden määrä" in Finnish. | 2 |
| Arvo maksimilähtövirta | 1400 mA |
| Vermogen VA | 34 V alternaattori |
| Uitgangsspanning VAC käännettynä suomeksi on "ulostulojännite VAC". | 24 V |
| Materiaali | Metalli |
| Muuntajan tyyppi | Avaa kehys |