
PRINTCONNECTOR MANNELIJK 5 CONTACTEN on luotettava ratkaisu, joka on suunniteltu tarkkaan signaali- ja tiedonsiirtoon.
Ihanteellinen monimutkaisiin elektronisiin kokoonpanoihin, sen viisi kontaktia takaavat saumattoman yhteyden ja vähentävät signaalihäiriöitä.
Kestävä rakenne kestää vaativia ympäristöjä, joten se sopii täydellisesti sekä sisä- että ulkokäyttöön. Sopii helposti erilaisiin järjestelmiin, tarjoten joustavuutta ja tehokkuutta.
Suunniteltu huippusuorituskykyä varten, tämä liitin sopii monenlaisiin sähköisiin käyttötarkoituksiin, aivan kuten luotettava kaveri tiukassa tilanteessa, varmistaen, että jokainen liitäntä pysyy turvallisena ja tehokkaana.
| Brändi | Velleman |
| Malli | BTWM5 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5,8 mm |
| De hoogte van het product | 14,8 mm |
| Productbreedte | 12,74 mm |
| Tuotteen paino | 0,55 g |
| Muoto | Sure, I'll translate the word for you. "Vlak" in Finnish is "juna." If you meant something different, please provide more context. |
| Lisämateriaalia | Messinki, Tina |
| Käynnissä on kaapeli. | ei |
| Määrä Yhteyksiä | 5 |
| It looks like "Brandbaarheid" is in Dutch, and it means "flammability" in English. The informal Finnish translation for "flammability" is "syttyvyys." | UL 94 V-0 |
| Sisääntulojännite VDC 2 | 50 V |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | The word "mannelijk" in English translates to "male" or "masculine." In Finnish, you can say "miehekäs." Let me know if you need further assistance! |
| Maximale DC-stroom | 3 A |
| Toepasbare PCB-paksuus | 1,6 mm |
| Rivien määrä | 1 |
| Piki | mm |
| Materiaali | Nylon |