
Tee valaistuksestasi parempi SL-sarjan seinä-LED-lampuille suunnitellulla huippudiffuuserilla. Tämä himmeän musta diffuuseri on valmistettu UV-stabiloidusta polykarbonaatista, joten se on kestävä ja pitkäikäinen, sopii mainiosti sekä sisä- että ulkokäyttöön.
Sen pituus on monipuolisesti 3 metriä, mikä mahdollistaa helpon mukauttamisen erilaisiin valaistustarpeisiin, varmistaen optimaalisen valon hajonnan ja vähentäen häikäisyä. Tyylikäs musta mattapinta lisää ripauksen eleganssia, täydentäen mitä tahansa sisustustyyliä samalla parantaen optista suorituskykyä.
Ihanteellinen intiimien tilojen luomiseen, arkkitehtonisten piirteiden korostamiseen tai yksinkertaisesti tehokkaan valaistuksen tarjoamiseen olohuoneessasi. Yksinkertainen asennus muuttaa kovan valaistuksen pehmeäksi ja kutsuvaksi tunnelmaksi.
| Brändi | LEDsON |
| Malli | AB-SL-B3 |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Punainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 3 m |
| De hoogte van het product | 15 mm |
| Productbreedte | 15 mm |
| Tuotteen paino | 100 g |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Muoto | The translation for "U-vorm" in Finnish, while keeping it informal, would be "sinä-muoto". |
| Värijakaja | Matta musta |
| Profiilisarja | ALU-45, ALU-KULMA, ALU-LITTEÄ, ALU-PORTAAT, ALU-SEINÄ, RSL15, RSL7, SL15, SL7 |
| Profiilityyppi | Sure! To help me provide the best translation, could you please clarify what "SL" stands for in this context? |
| Materiaali | Polykarbonaatti/UV-stabiloitu |