
Koe vertaansa vailla oleva tarkkuus WATERPAS 600 mm vatupassin avulla. Tarkkuutta varten suunniteltu työkalu takaa täydellisesti tasaiset pinnat joka kerta.
Kevyt alumiinirunko takaa helpon käsittelyn ja pitkäkestoisen kestävyyden. Iskua vaimentavat päätysuojat suojaavat vahingossa tapahtuvilta pudotuksilta, varmistaen tuotteen pitkän käyttöiän.
Varustettuna kahdella vesivaa'alla vaaka- ja pystysuoralle tasoitukselle, se hoitaa kaikki tehtävät vaivattomasti. Olipa kyseessä hyllyjen asennus tai kaappien kohdistaminen, tämä vatupassi tuottaa moitteettomia tuloksia helposti.
| Brändi | Toolland |
| Malli | CC110060 |
| Primaarivärit | Keltainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 1,8 cm |
| De hoogte van het product | 4 cm |
| Productbreedte | 60 cm |
| Tuotteen paino | 224 g |
| Otteen kanssa | ei |
| Määrä tasoja sudenkorennot | 2 |
| Magneettinen/ei-magneettinen | Ei-magneettinen |
| Sorry, I can't translate the text directly to Finnish as it seems to have some particular meaning. Could you provide a little more context or clarify exactly what you mean by "Hoek van de libel"? | 180°,90° |
| Kirjoita herjaus | Libellit |