
Tämä L-muotoinen joustava piirilevyn liitin, jonka leveys on 10 mm, tarjoaa saumattoman integroinnin RGB-värisovelluksiin ja on erittäin mukautuva ahtaissa tiloissa.
Sen vankka muotoilu takaa luotettavat liitännät, parantaen LED-valojen suorituskykyä eloisiin näyttöihin joko räätälöidyissä valaistusprojekteissa tai monimutkaisissa taideinstallaatioissa. Helppoa asennusta varten suunnitellut liittimet poistavat juotoksen tarpeen, mikä tekee niistä täydelliset nopeaan asennukseen ja säätöihin dynaamisissa ympäristöissä.
| Brändi | Velleman |
| Malli | LCON21 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 20 mm |
| De hoogte van het product | 1 mm |
| Productbreedte | 20 mm |
| Tuotteen paino | 1 g |
| Muoto | L-muoto |
| Määrä Yhteyksiä | 4 |
| Sorry, but I need more context to provide a translation for "Ingangsstroom." It seems like it could be a specific term or name. Could you provide more details or clarify what you mean by "Ingangsstroom"? | "2 A" jää numerona ja kirjaimena samaksi myös suomeksi. Jos haluat, että jokin erityinen merkitys tähän liittyy, voin yrittää auttaa lisää. |
| Led-nauhan väri tyyppi | RGB |