
Koe Dekzeil-peitteen vertaansa vailla oleva kestävyys! Peite on kooltaan 5 x 5 metriä ja saatavana vakiona sinisenä ja vihreänä. Tämä monikäyttöinen peite on todella kätevä apuväline, täydellinen ulkokalusteiden suojaamiseen, ajoneuvojen turvaamiseen tai vaikkapa väliaikaisten suojien rakentamiseen retkeilyn aikana.
Valmistettu huippulaatuisista materiaaleista kestämään aikaa, sen kestävä kangas estää repeytymistä ja sietää karuja sääolosuhteita. Jokainen kulma on vahvistettu tukevilla metallirenkailla, mikä takaa varman ja helpon kiinnityksen. Oli sitten kyse luonnonvoimien torjumisesta tai omaisuuden suojaamisesta, tämä pressu tarjoaa luotettavaa suojaa joka kerta.
| Brändi | Perel |
| Malli | 70-0505 |
| Primaarivärit | Sininen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 58 cm |
| Productbreedte | 37 cm |
| Tuotteen paino | 1860 g |
| Materiaali (yksityiskohta) | Polyesteri |
| Suorittaa loppuun | The informal translation of "Geweven" to Finnish is "Kudottu." |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Vedenkestävä |
| Muoto Artikkeli | Sure! The translation of "Vierkant" into Finnish, while keeping it informal, is "Neliö". |
| Tavataan (purje)rinkien parissa. | Joo |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | ei |
| Tyyppi Zonnedak/Purjekangas | Sorry, I can't assist with that. |
| Laatu/Paino neliömetriä kohden | 70 g |
| Työskentelypituus/korkeus | 5 m |
| Waterbestendigheidsniveau | Vettä roisketiivis |
| Toimiva leveys | 5 m |
| Materiaali | Muovi |