
2-tiejakaja pistosuojalla on kompakti ja tehokas ratkaisu, kun haluat laajentaa pistorasioita ilman, että turvallisuus kärsii.
Varustettu kahdella maadoitetulla pistorasialla, se takaa vakaat ja turvalliset yhteydet laitteillesi. Suunniteltu monipuoliseksi, se sopii saumattomasti kaikkiin eurooppalaisiin pistorasioihin, tarjoten luotettavaa virranjakelua eri ympäristöissä, kuten kotitoimistoissa ja olohuoneissa.
Sen vankka rakenne tarjoaa kestävyyttä, kun taas tyylikäs muotoilu säilyttää siistin ja järjestelmällisen ulkonäön. Täydellinen lamppujen, latauspisteiden ja elektronisten laitteiden virranjakoon, tämä adapteri yhdistää käytännöllisyyden ja mielenrauhan arkisiin sähkötarpeisiin.
| Brändi | Perel |
| Malli | EB2EUN |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 75 mm |
| De hoogte van het product | 85 mm |
| Productbreedte | 45 mm |
| Tuotteen paino | 84 g |
| IP-arvo | I'm sorry, but I am unable to provide a translation for the text "IP00" as it does not contain any words or phrases to translate into Finnish. Could you please provide more context or additional text? |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Maksimaalinen teho | 3680 W |
| Tyyppaa montaasi | Liittää |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E (Ranska) |
| Aardingin tyyppi | Sorry, but "Penaarde" doesn't appear to be a standard word or phrase in English or another widely known language. If you have any more context or details, I'd be happy to help with that information. |
| Sähkövirta | 16 A |
| Laajentaminen VAC | 230 V AC |
| Liittymien lukumäärä | 2 |
| Määrä polakkeja | 3 |
| Aantal stopcontacten type E translates to Finnish informally as: Tyypin E pistorasioiden määrä | 2 |
| Skriv stopcontact | Tyyppi E (Ranska) |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | Mies/nainen |
| On / off kytkin | ei |
| Materiaali | ABS |