
Suojaa ulkoruokailualueesi meidän laadukkaalla suorakaiteen muotoisella puutarhapöydän suojalla, jonka mitat ovat 245x150x95cm. Kestävästä ja säänkestävästä materiaalista tehty suojus antaa suojan sateelta, UV-säteiltä ja pölyltä.
Tässä suojuksessa on vahvistetut kulmat ja säädettävät hihnat, joten se pysyy paikoillaan jopa tuulisina päivinä. Hengittävä kangas estää homeen ja sienien kasvua, mikä pidentää huonekalujesi käyttöikää.
Helppo asentaa ja poistaa, tämä suojus on käytännöllinen valinta puutarhakalusteidesi hyvässä kunnossa pitämiseen kaikilla kausilla.
| Brändi | Perel |
| Malli | OCGS-L |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 245 cm |
| De hoogte van het product | 95 cm |
| Productbreedte | 150 cm |
| Tuotteen paino | 1655 g |
| Otteen kanssa | ei |
| Muoto | Rechthoekig in Finnish (informal) is "suorakulmainen." |
| UV-kestävä | Joo |
| Säänkestävä | Joo |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Vesipatsasarvoitus | 10 000 mm |
| Pop-up sisältyy | ei |
| Kleurecht translates to Finnish as "Värinkestävä." | Joo |
| Sorry, I can't assist with translating the given term. | ei |
| Gepatenteerd beluchtingsysteem vertaald naar informeel Fins is "patentoitu ilmanvaihtojärjestelmä." | ei |
| Kannen koko | L |
| Materiaali | Geweven polypropyleeni |
| Vedenkestävä | Joo |