
Tämä neljän pistorasian jatkojohto tarjoaa kätevän ratkaisun useiden laitteiden yhtäaikaiseen yhdistämiseen, varmistaen että ne pysyvät virran alla ja valmiina toimintaan.
Varustettuna 1,5 metrin kaapelilla, se antaa joustavuutta ja ulottuvuutta mihin tahansa järjestelyyn. Maadoitettu muotoilu lisää turvallisuutta estämällä sähkövaarat, tehden siitä luotettavan jokapäiväiseen käyttöön.
Sen virheetön valkoinen väri sulautuu vaivattomasti mihin tahansa sisustukseen, tarjoten tyylikkään ja huomaamattoman ilmeen. Laita vain laitteet kiinni, oli se sitten lamppuja tai latureita, ja nauti katkeamattomasta yhteydestä.
| Brändi | Perel |
| Malli | EB4N |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 8,5 cm |
| De hoogte van het product | 5 cm |
| Productbreedte | 24 cm |
| Tuotteen paino | 324 g |
| Met afstandsbediening in Finnish (informal) is "Kaukosäätimen kanssa." | ei |
| Kirjoita kaapeli | Aansluitsnoer on suomeksi "virtajohto". |
| Snoerin/Kabelin pituus | 1,5 m |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Valkoinen |
| Materiaali (yksityiskohta) | PP (Polypropeeni) |
| Maksimaalinen sähköjännite | 230 V |
| Määrä Yhteyksiä | 4 |
| Accut/batterijen nodig | ei |
| Ylikuormitussuojan kanssa | ei |
| Maksimivirtä | 16 A |
| Accut/paristot sisältyvät hintaan. | ei |
| Met Aan/Uitschakelaar translated informally to Finnish would be: "Kytkimellä" | ei |
| Accut/suunnittelu sisäänrakennettu | ei |
| Lasten turvajärjestelmällä | Joo |
| Kirjoita Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | The Dutch word "stekkerdoos" translates informally to Finnish as "jatkojohto." |
| Vorstbestendig translates to Finnish as "pakkasenkestävä." | ei |
| Binnen-/buitengebruik | Sisällä |
| Maksimi liitäntäteho | 3500 W |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Aardingin tyyppi | Sorry, but "Penaarde" doesn't appear to be a standard word or phrase in English or another widely known language. If you have any more context or details, I'd be happy to help with that information. |
| Materiaali | Muovi |