
Koe saumaton yhteys tämän vankan kaapelikelan avulla, jossa on 50 metrin pituus laajaan ulottuvuuteen ja korkea monipuolisuus eri ympäristöissä.
Varustettu 3G1.5-spesifikaatiolla, takaa tehokkaan sähkönsiirron ja kestävyyden. Integroitu maadoitus tarjoaa parannetun turvallisuuden, mikä tekee siitä sopivan monenlaisiin sähköasennuksiin.
Neljä pistorasiaa mahdollistavat useiden laitteiden samanaikaisen kytkemisen. Olitpa sitten pajassa käyttämässä työkaluja tai valaisemassa ulkoilmatapahtumaa, tämä kaapelikela tarjoaa luotettavan suorituskyvyn. Ajattele sitä aina valmiina kaverinasi sekä sisä- että ulkotöissä.
| Brändi | Perel |
| Malli | ECR50N3 |
| Kaapelin pituus | 50 m |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 7 cm |
| De hoogte van het product | 26 cm |
| Productbreedte | 25 cm |
| Tuotteen paino | 1 kg |
| IP-arvo | IP20 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H05VV-F 3G1.5 is a type of electrical cable and does not need translation. |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metalli |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 4 |
| Aantal stopcontacten type E translates to Finnish informally as: Tyypin E pistorasioiden määrä | 4 |
| Johdon poikkileikkaus | 1,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi E (Ranska) |
| Kaapelin halkaisija | 8 mm |
| Värikaapeli | Musta |
| Lämpösammutus | Joo |
| Pakkaseton | ei |
| Maximale stroomsterkte opgerold. | 4,8 A |
| Maximale stroomsterkte afgerold vertaald naar het Fins zou zijn: Maksimi virta irrotettuna. | 16 A |
| Maximaal vermogen afgerold in Finnish in an informal tone would be: "Maksimitehot purettu." | 3200 W |
| Maximaal vermogen opgerold vertaald naar het Fins is: "Huipputehot rullattu". | 1100 W |
| Virtakytkin / nollaa | ei |
| Jännite | 0 V |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |