
Tämä kestävä 0,4 metrin adapterikaapeli on suunniteltu sulavasti yhdistämään erilaisia pistokkeita CEE-pistokkeisiin ja varmistamaan luotettavan ja maadoitetun virran siirron.
Rakennettu H07RN-F 3G2.5 -kaapelivaatimuksilla, se tarjoaa korkean joustavuuden ja kestävyyden, joten se on ihanteellinen vaativiin ympäristöihin, joissa kestävyys on tärkeää.
Sen kompakti muotoilu tekee siitä kätevän ahtaisiin tiloihin säilyttäen samalla erinomaisen johtavuuden. Sopii sekä sisä- että ulkokäyttöön.
| Brändi | Perel |
| Malli | ECEEA2 |
| Kaapelin pituus | 0,4 m |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Sininen, Valkoinen |
| Tuotteen paino | 314 g |
| IP-arvo | IP44 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Maksimaalinen teho | 3680 W |
| Kirjoita stekkeri. | The translation of "CEE" into Finnish would be "KES" when referring to the region of Central and Eastern Europe. However, since "CEE" is usually an abbreviation, if you are referring to something else, please provide more context. |
| Kirjoita verkkopistoke | Tee CEE |
| Kirjoita kaapeli | H07RN-F 3G2.5 |
| Sähkövirta | 16 A |
| Laajentaminen VAC | 230 V AC |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 1 |
| Määrä polakkeja | 3 |
| Aantal stopcontacten type E translates to Finnish informally as: Tyypin E pistorasioiden määrä | 1 |
| Johdon poikkileikkaus | 2,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi E (Ranska) |
| Määrä pistokkeita | 1 |
| Materiaali | Kumi |