
Viimeisen päälle suunniteltu BRIEVENBUS tyylikkäänä mustana tuo lisää hienostuneisuutta mihin tahansa ulkotilaan. Sen mitat ovat 40 x 31 x 16 cm, ja sen tukevalla rakenteella se kestää rankkojakin sääolosuhteita.
Tässä postilaatikossa on kätevä postinhakuprosessi ja laaja avaus, joka tuo arkeen mukavuutta. Se on tehty korkealaatuisista materiaaleista, joten se takaa kestävän suorituskyvyn ja turvallisuuden postillesi.
| Brändi | Perel |
| Malli | BG61003 |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 310 mm |
| De hoogte van het product | 400 mm |
| Productbreedte | 160 mm |
| Tuotteen paino | 3329 g |
| Materiaali (yksityiskohta) | RVS/Inox (ruostumaton teräs) |
| Binnen-/buitengebruik | Ulkona |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Corroosionkestävä |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | Joo |
| Määrää avaimia | 2 |
| Sijainti Heittoaukko | Yläpuoli |
| Sijainti Posti Poistaminen | Etuosa |
| Met Brievenbuspaal” can be translated informally into Finnish as: “Postilaatikkotolpan kanssa” | ei |
| Tavannut Krantenrolin | ei |
| Met Slot käännetään suomeksi epävirallisesti nimellä "Met Slotilla". | Joo |
| Leveys Syöttöaukko | 26,7 cm |
| Asentaminen (Asentaminen) | Seinäkiinnitys |
| Materiaali | Metalli |