
Muuta ulkotilasi upeaksi tällä fuskanvärisellä, 4 x 3 metrin kokoisella suorakaiteen muotoisella aurinkosuojapurjeella. Sen hehkuva väri tuo ripauksen eleganssia mihin tahansa puutarhaan tai terassille, samalla kun se tarjoaa luotettavaa UV-suojaa.
Tämä helppoon asennukseen suunniteltu aurinkopurje luo viileän, varjoisan keitaan estämällä jopa 98 prosenttia haitallisista auringonsäteistä. Kestävästä ja säänkestävästä kankaasta tehty purje takaa pitkän käyttöiän ympäri vuoden.
Täydellinen leikkikenttien, oleskelualueiden tai ulkona olevien ruokailutilojen peittämiseen, sillä sen monipuolinen design täydentää monia arkkitehtuurityylejä. Vahvistetut kulmat ja tukevat saumat takaavat vakauden jopa kovassa tuulessa, joten se on käytännöllinen ja tyylikäs lisä mihin tahansa ulkotilaan.
| Brändi | Perel |
| Malli | GSS4430FU |
| Primaarivärit | The word "Purper" is Dutch and translates to "purple" in English. In Finnish, "purple" is "purppura." If you meant to keep the tone informal, you might use "violetti" or "lila," which are more casual terms for purple in Finnish. |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 37 cm |
| Productbreedte | 45 cm |
| Tuotteen paino | 2120 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Fuksia |
| Materiaali (yksityiskohta) | Polyesteri |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Ademend voidaan kääntää suomeksi epävirallisesti sanalla "hengittävä". |
| Muoto Artikkeli | Rechthoek in Dutch translates informally to Finnish as "suorakulmio." |
| Tavataan (purje)rinkien parissa. | Joo |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | ei |
| Tyyppi Zonnedak/Purjekangas | Varjostuskangas |
| Laatu/Paino neliömetriä kohden | 160 g |
| Työskentelypituus/korkeus | 400 cm |
| Waterbestendigheidsniveau | Vettä hylkivä |
| Toimiva leveys | 300 cm |
| Halkaisija Rengas/Roikotin | 40 mm |
| Materiaali | Muovi |