
Energiamittari seuraa tarkasti sähkönkulutustasi 230 V jännitteellä ja 16 A kapasiteetilla. Löydä helposti paljon energiaa syövät laitteet ja tee fiksumpia valintoja vihreämpää huomista varten.
Täydellinen sekä koti- että liiketiloihin, sen kompaktin muotoilu sulautuu vaivatta mihin tahansa ympäristöön. Sisäänrakennettu maadoituspistoke varmistaa maksimaalisen turvallisuuden.
Tämä laite helpottaa energian seurantaa, auttaen sinua vähentämään hukkaa ja pienentämään laskuja. Reaaliaikaisen datan avulla voit hallita käyttöäsi tehokkaasti.
| Brändi | Perel |
| Malli | E305EM5-G |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 30 mm |
| De hoogte van het product | 115 mm |
| Productbreedte | 55 mm |
| Tuotteen paino | 140 g |
| Näyttötyyppi | Sure, here's a translation to Finnish: lcd -> lcd |
| Backup-akku sisältyy | Joo |
| Varaparisto | Joo |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Skriv stopcontact | Tyyppi F (Saksa - Schuko) |
| Maximimaal bedrijfstemperatuur | 40 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -10°C |
| Maksimaalinen lähtöteho | 3600 W |
| Maximaal stroommeting | 16 A |
| Beperkingen in Finnish (informally) would be: "Rajoitukset." | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Maximaal frequentiemeting | 65 Hz |
| Maximaal spanningsmeten | 276 volttia |
| Minimaalinen virranmittaus | 0,01 A |
| Vähimmäistaajuusmittaus | 45 Hz |
| Minimijännitemittaus | 190 V |
| Nauwkeurigheid vermogensmeting translates to Finnish as "Tehomittauksen tarkkuus." | 0.2 W |
| Usein käyttötaso | 50 Hz |
| Nauwkeurigheid vermogensmeting in procenten vertaalt naar het Fins als: "Tehomittauksen tarkkuus prosentteina." | 1 % |
| Batterin kesto ilman verkkovirtaa | 3 kuukautta |
| Geakumuloitu vähimmäisenergiakapasiteetti. | 0 kWh |
| Maximaal opgehoopte energievermogen vertaalt naar Fins is "maksimaalinen kertyneen energian teho". | 9999,9 kWh |
| Maximale registratieperiode | 9999 t |
| Minimaalinen energianäyttö energia | 0 kWh |
| Maximaalisen energian näyttö | 9999,9 kWh |
| Jännite | 0 V |