
Paranna virtaratkaisuasi vaivattomasti tällä kompaktilla paristopidikkeellä, joka on suunniteltu kahdelle N-paristolle. Kestävästä materiaalista ergonomisesti valmistettu pidike takaa luotettavan johtavuuden esikiinnitettyjen johtojen ansiosta, mikä tekee asennuksesta helppoa.
Ihanteellinen erilaisiin käyttötarkoituksiin, aina pienten elektroniikkalaitteiden virransyötöstä projektien rakentamiseen, se takaa vakaan ja tasaisen teholähdön. Pidikkeen tiukka istuvuus estää paristoja irtoamasta, mikä takaa laitteidesi keskeytymättömän toiminnan.
| Brändi | Comf |
| Malli | BH521A |
| Pariston IEC-koko | The text "N (LR1, R1, HR1, KR1, 910A, 910D, UM5, Lady, MN9100)" consists mostly of codes and doesn't have meaningful words to translate into Finnish. If you meant to include Finnish for informal context around these codes, kindly provide more context or words that need translation. |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 15 mm |
| De hoogte van het product | 28 mm |
| Productbreedte | 43 mm |
| Tuotteen paino | 5 g |
| Paristot mukana | ei |
| Benodigde batterij in het Fins kan informeel vertaald worden als "tarvittava akku". | Joo |
| Muoto | Rechthoek in Dutch translates informally to Finnish as "suorakulmio." |
| Lisämateriaalia | Metalli |
| Tyyppi connectie | The word "Bekabeld" is Dutch and translates to "Wired" in English. In Finnish, this would be "Johdollinen." |
| Lengte van de kabels vertaalt naar het Fins vind je als "Kaapeleiden pituus." | 150 mm |
| On / off kytkin | ei |
| Paristojen lukumäärä |
| Materiaali | ABS |