
Zonnezeil, elävässä fuksian sävyssä, on kooltaan 3,6 x 3,6 metriä. Se on tehokas ja edullinen ratkaisu suojata uima-allas tai terassi kuumuudelta ja haitallisilta UV-säteiltä.
Valmistettu kestävästä materiaalista, se tuo tyylikkään säväyksen ulko-oleskelutiloihin yhdistäen toiminnallisuuden moderniin ja ylelliseen estetiikkaan. Helppo asennus ja huolto tekevät siitä käytännöllisen lisän monenlaisiin ympäristöihin. Sen neliömäinen muotoilu parantaa kattavuutta, luoden mukavan ja houkuttelevan ulkokokemuksen.
| Brändi | Perel |
| Malli | GSS4360FU |
| Primaarivärit | The word "Purper" is Dutch and translates to "purple" in English. In Finnish, "purple" is "purppura." If you meant to keep the tone informal, you might use "violetti" or "lila," which are more casual terms for purple in Finnish. |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 37 cm |
| Productbreedte | 45 cm |
| Tuotteen paino | 2330 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Fuksia |
| Materiaali (yksityiskohta) | Polyesteri |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Ademend voidaan kääntää suomeksi epävirallisesti sanalla "hengittävä". |
| Muoto Artikkeli | Sure! The translation of "Vierkant" into Finnish, while keeping it informal, is "Neliö". |
| Tavataan (purje)rinkien parissa. | Joo |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | ei |
| Tyyppi Zonnedak/Purjekangas | Varjostuskangas |
| Laatu/Paino neliömetriä kohden | 160 g |
| Työskentelypituus/korkeus | 3,6 m |
| Waterbestendigheidsniveau | Vettä hylkivä |
| Toimiva leveys | 3,6 m |
| Halkaisija Rengas/Roikotin | 40 mm |
| Materiaali | Muovi |