
Elektrische Insectenverdelger poistaa tehokkaasti lentävät ötökät kahdella tehokkaalla 6 W polttimolla ja tarjoaa luotettavaa suojaa sisätiloihisi.
Sen edistyksellinen verkkomuotoilu takaa maksimaalisen kattavuuden, ja hiljainen toiminta säilyttää rauhallisen ympäristön. Täydellinen keittiöihin, olohuoneisiin tai toimistoihin, tämä laite käyttää UV-valoa houkutellakseen ja neutraloidakseen hyönteisiä ilman kemikaaleja.
Nauti hyönteisettömästä alueesta vaivattomasti, pitäen hygienia ja mukavuus aina kohdillaan.
| Brändi | Perel |
| Malli | GIK07N1 |
| Primaarivärit | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 10 cm |
| De hoogte van het product | 26,3 cm |
| Productbreedte | 25,5 cm |
| Tuotteen paino | 1490 g |
| IP-arvo | IPX0 |
| Lampun tyyppi | The word "led" can be translated informally to Finnish as "ledi," which is a common slang or informal term for LED lights in Finnish. Let me know if you need translation for a longer text or a different context! |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Kielen käyttöoppaasta | Hollanti, englanti, ranska, saksa, puola, portugali, espanja |
| Sisääntulotaajuusalue | 50/60 Hz |
| Tyyppaa montaasi | Plafondi, Vapaasti seisova |
| Minimi sisäänmenojännite VAC | 220 V |
| Maximi tulojännite VAC | 240 V |
| Ajastin | ei |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Metalli |
| Värin lamppu | UV |
| Hengityskone | ei |
| Uudelleenkäytettävä | Joo |
| Schrijf ongediertebestrijding | Hyönteinen |
| Hyönteisten torjuntamenetelmä | Elektrokutie |
| Toiminta-alue | 30 m² |
| Vaihdatettava lamppu | Joo |
| Verkostoituminen | 2800 V |
| Tyyppi UV-säteilyä | UV-A |
| Verwijderbare lade" in Finnish is "irrotettava laatikko." | Joo |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Metalli |