
ZONNEZEIL - KOLMIO - 5 x 5 x 5 m - VÄRI: TAUPE tarjoaa tehokkaan ja edullisen ratkaisun uima-altaan tai terassin suojaamiseen kuumuudelta ja haitallisilta UV-säteiltä. Korkealaatuisista materiaaleista valmistettu aurinkopurje tarjoaa luotettavaa suojaa samalla kun se lisää ulkotilasi tyylikkyyttä.
Tässä on käännös: Kestävä, UV-suojattu kangas; Helppo asentaa mukana tulevilla kiinnikkeillä; Kevyt ja helposti siirrettävä kausittaisiin muutoksiin; Säänkestävä suunnittelu takaa pitkän käytön. Tämä aurinkopurje muuttaa terassisi moderniksi, ylelliseksi keitaaksi.
| Brändi | Perel |
| Malli | GSS3500TA |
| Primaarivärit | Ruskea |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 37 cm |
| Productbreedte | 45 cm |
| Tuotteen paino | 2200 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Beigeharmaa |
| Materiaali (yksityiskohta) | Polyesteri |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Ademend voidaan kääntää suomeksi epävirallisesti sanalla "hengittävä". |
| Muoto Artikkeli | Kolmio |
| Tavataan (purje)rinkien parissa. | Joo |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | ei |
| Tyyppi Zonnedak/Purjekangas | Varjostuskangas |
| Laatu/Paino neliömetriä kohden | 160 g |
| Työskentelypituus/korkeus | 500 cm |
| Waterbestendigheidsniveau | Vettä hylkivä |
| Toimiva leveys | 500 cm |
| Halkaisija Rengas/Roikotin | 5 mm |
| Materiaali | Muovi |