
Perelin innovatiiviseen Smart-sarjaan kuuluva Smart WiFi-pistorasia tekee kodin etähallinnan naurettavan helpoksi. Vain yhdellä sovelluksella voit hallita monia eri laitteita, olitpa missä tahansa. Sinun ei enää koskaan tarvitse manuaalisesti sytyttää tai sammuttaa valoja tai arvailla, kuka on ovella.
Wil je de verlichting afstemmen op je stemming of meteen de juiste sfeer creëren zodra je thuiskomt? Met deze serie kun je lichten op vooraf ingestelde tijden aanzetten, zodat je nooit in een donker huis aankomt. Perfect om je dag op te fleuren, letterlijk en figuurlijk.
Kiitos sisäänrakennetulle Tuya-älylle ja helposti käytettävälle ilmaiselle sovellukselle, laitteidesi hallinnointi ei ole koskaan ollut näin helppoa. Vähäisellä vaivalla ja maksimaalisella mukavuudella voit ohjata kaikkia kodin elektronisia laitteita joustavasti. Unohda nappeihin kääntyminen tai kytkimien etsiminen pimeässä.
Bespaar op je energierekening en verhoog je gemak met deze technologie van Perel. De eenvoud en veelzijdigheid van deze Smart-stekkers maken ze een must-have voor elk modern huishouden.
| Brändi | Perel |
| Malli | SMART1002 |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 8,4 cm |
| De hoogte van het product | 6,8 cm |
| Productbreedte | 5,9 cm |
| Tuotteen paino | 109 g |
| IP-arvo | IP44 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Maksimaalinen teho | 3000 W |
| Sisääntulotaajuusalue | 50 Hz |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Ajastin | Joo |
| Skriv stopcontact | Tyyppi E (Ranska) |
| Maximaal nominale stroomsterkte | 13 A |
| Nimellisjännitesyöttö | 230 V |
| Siirtotaajuus | 2 GHz |
| Maximi työskentelyetäisyys | 25 mins |
| Bediening via mobiisovellus. | Joo |
| Fiksu yhteensopivuus | Amazon Alexa, Google Home, Tuya |
| Aftellen -> Laskeminen | Joo |