
Hallitse puutarhajätteesi vaivattomasti 80 L Pop-Up puutarhajätesäkillä. Tämä kestävä, kokoon taittuva säkki helpottaa siivouksiasi, tehden siitä yhtä helppoa kuin lehtien keräämisestä syksyllä.
Vankka rakenne pitää huolen siitä, että kassi pysyy pystyssä kun täytät sitä, mutta se taittuu litteäksi tehokasta säilytystä varten, kun se ei ole käytössä. Repeytymistä kestävästä materiaalista valmistettuna se kestää oksia, rikkaruohoja ja jopa pieniä oksia.
Täydellinen kausittaiseen pihatöihin tai nopeisiin siivouksiin, tämä pussi sopii monenlaiseen jätteeseen, tehden puutarhanhoidosta vaivatonta ja nautinnollista. Vankat kahvat tekevät kuljettamisesta helppoa, vähän niin kuin kantaisit kevyttä, siirrettävää koria.
| Brändi | Toolland |
| Malli | PM2003 |
| Primaarivärit | Vihreä |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 46 cm |
| De hoogte van het product | 46 cm |
| Productbreedte | 46 cm |
| Tuotteen paino | 335 g |
| Otteen kanssa | Joo |
| Sisällön määrä | 80 litraa |
| Halkaisijan yksikkö | 46 cm |
| The translation of "Opvouwbaar" to Finnish is "Taitettava". | Joo |
| Met bindkoord" in Finnish can be informally translated as "Säätönarulla". | ei |
| Materiaali | Polyesteri |