
ZONNEZEIL-aurinkopurjeen koko on 4 x 3 metriä ja se on hienovaraisen vaaleanharmaa, mikä yhdistää tyylin ja toimivuuden täydellisesti ulkotilaasi.
Suunniteltu korkeatiheyksisellä polyeteenikankaalla, se tarjoaa jopa 95 % UV-suojan, pitäen alueesi viileinä ja varjossa. Hengittävä materiaali mahdollistaa raikkaan ilman kiertämisen, mikä vähentää lämmön kertymistä alle.
Vahvistetut ompeleiden saumat yhdessä ruostumattomasta teräksestä valmistettujen D-renkaiden kanssa jokaisessa kulmassa takaavat kestävyyden ja helpon asennuksen. Kiinnitä se vain tukiin tai olemassa oleviin rakenteisiin.
Ihanteellinen patioille, puutarhoihin ja uima-allasalueille, se muuttaa ulkokokoontumiset mukaviksi tapahtumiksi. Sen tyylikkään muotoilun ansiosta jopa yksinkertaisin takapiha muuttuu kutsuvaksi keitaaksi.
| Brändi | Perel |
| Malli | GSS4430BG |
| Primaarivärit | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 37 cm |
| Productbreedte | 45 cm |
| Tuotteen paino | 1950 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Vaaleanharmaa |
| Materiaali (yksityiskohta) | Polyesteri |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Ademend voidaan kääntää suomeksi epävirallisesti sanalla "hengittävä". |
| Muoto Artikkeli | Rechthoek in Dutch translates informally to Finnish as "suorakulmio." |
| Tavataan (purje)rinkien parissa. | Joo |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | ei |
| Tyyppi Zonnedak/Purjekangas | Varjostuskangas |
| Laatu/Paino neliömetriä kohden | 160 g |
| Työskentelypituus/korkeus | 300 cm |
| Waterbestendigheidsniveau | Vettä hylkivä |
| Toimiva leveys | 400 cm |
| Halkaisija Rengas/Roikotin | 5 mm |
| Materiaali | Muovi |