
Koe tarkkuus ja luotettavuus ZEKERING 5 x 20mm TRAAG 0.08A sulakkeiden kanssa, jotka on pakattu kätevästi 10 kappaleen laatikoihin. Nämä hitaasti reagoivat sulakkeet on suunniteltu suojaamaan herkkiä elektroniikkalaitteita sallimalla tilapäisiä virtapiikkejä katkaisematta piiriä.
Valmistettu huippulaadukkaista materiaaleista, ne takaavat pitkän käyttöiän ja tasaisen suorituskyvyn kriittisissä tilanteissa. Käytä näitä sulakkeita suojataksesi äänilaitteet, valaistusjärjestelmät tai mitkä tahansa herkät elektroniset laitteet. Niiden kompaktin 5 x 20mm koon ansiosta ne sopivat tilaa rajoittaviin sovelluksiin, ja 0.08A virta-arvo takaa täydellisen tasapainon suojauksen ja toiminnallisuuden välillä.
Kuin luotettava turvaverkko, nämä sulakkeet tarjoavat mielenrauhaa varmistaen, että arvokkaat elektroniikkalaitteesi ovat suojattuja odottamattomilta sähköhäiriöiltä. Luota niiden kestävyyteen monenlaisissa sähköisissä sovelluksissa, joissa tarkkuus ja luotettavuus ovat tärkeimpiä.
| Brändi | Fusibles Lac |
| Malli | FU0.08N |
| Primaarivärit | läpinäkyvä |
| Lisää värejä | harmaa |
| Productbreedte | 20 mm |
| Tuotteen paino | 10 g |
| Halkaisijan yksikkö | 5,2 mm |
| Lisämateriaalia | Verzilverd voidaan kääntää suomeksi sanalla "rahaksi muutettu" tai "realisoitu". Riippuen kontekstista, sitä voidaan käyttää muodoissa "tehty rahaksi" tai "käytetty hyväksi". Koska pyysit epämuodollista käännöstä, voisimme sanoa "käytetty rahaksi" suomeksi. |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Sähkövirta | 80 mA |
| Laajentaminen VAC | 250 V AC |
| Määrä kappaletta | 10 |
| Maximite ympäristön lämpötila | 35 °C |
| Breekkytkentä | "35 A" isn't text that needs translation. Could you clarify what you need translated to Finnish? |
| Zekeringensnelheid | Sure, here is the translation to Finnish: T (hitaasti) |
| Minimi ympäristölämpötila | 15 °C |
| Kirjoita sulake | 5 x 20 mm hitaasti |
| Materiaali | The translation of the word "Glas" (assuming you mean "Glass" in English) to Finnish is "lasi." |