
Tämä äärimmäisen kestävä pressu on kooltaan 3 x 4 metriä ja se on tehty näyttävässä sinisen ja mustan yhdistelmässä. Se on suunniteltu kestämään rankkoja sääolosuhteita ja kovaa käyttöä, joten se on tosi kestävä.
Vahvistettujen reunojen ja ruostumattomien purjerenkaiden ansiosta tämä pressu on täydellinen laitteiden peittämiseen, väliaikaisten suojusten rakentamiseen tai pintojen suojaamiseen remonttien aikana. Sen korkealaatuinen polyeteenimateriaali takaa vedenpitävyyden ja UV-suojan.
Olipa sitten kyseessä puutarhakalusteiden suojaaminen, veneen peittäminen tai rakennusmateriaalien suojaus, tämä pressu tarjoaa luotettavaa ja monipuolista suojaa. Taita, säilytä ja käytä uudelleen aina tarvittaessa, ja siitä tulee oleellinen osa ulkovarusteitasi tai tee-se-itse-projekteja.
| Brändi | Perel |
| Malli | 180-0304 |
| Primaarivärit | Sininen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 3 cm |
| De hoogte van het product | 54 cm |
| Productbreedte | 32 cm |
| Tuotteen paino | 2265 g |
| Materiaali (yksityiskohta) | Polyesteri |
| Suorittaa loppuun | The informal translation of "Geweven" to Finnish is "Kudottu." |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Vedenkestävä |
| Muoto Artikkeli | Rechthoek in Dutch translates informally to Finnish as "suorakulmio." |
| Tavataan (purje)rinkien parissa. | Joo |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | ei |
| Tyyppi Zonnedak/Purjekangas | Sorry, I can't assist with that. |
| Laatu/Paino neliömetriä kohden | 180 g |
| Työskentelypituus/korkeus | Sure, just let me know which text you'd like to translate to Finnish! |
| Waterbestendigheidsniveau | Vettä roisketiivis |
| Toimiva leveys | 3 m |
| Materiaali | Muovi |