
TUINHASPEL 50 m - 3G1.5 pidentää tehokkaasti sähköntoimintamatkaasi 50 metrin kaapelipituudella, varmistaen, että laitteesi ovat aina virrassa, jopa kaukaisimmissa nurkissa.
Tukevarakenteinen ja maadoitetulla muotoilulla varustettu laite lisää turvallisuutta käytön aikana ja suojaa laitteitasi sähköisiltä vaaroilta.
Olitpa sitten ylläpitämässä hyvin valaistua työpajaa tai käyttämässä puutarhatyökaluja, tämä jatkokelakotelo tarjoaa luotettavan sähköyhteyden aina tarpeen mukaan. Sen kestävä kotelo ja helppokäyttöinen kelamekanismi ovat kuin sähkön luotettava suojelija.
| Brändi | Perel |
| Malli | EGCR50N2-G |
| Kaapelin pituus | 50 m |
| Primaarivärit | Vihreä |
| Lisää värejä | Musta |
| De hoogte van het product | 38 cm |
| Productbreedte | 14 cm |
| Tuotteen paino | 6,9 kg |
| IP-arvo | IP20 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Halkaisijan yksikkö | 29 cm |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H05VV-F 3G1.5 is a type of electrical cable and does not need translation. |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 1 |
| Johdon poikkileikkaus | 1,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi F (Saksa - Schuko) |
| Kaapelin halkaisija | 8 mm |
| Värikaapeli | Oranssi |
| Lämpösammutus | Joo |
| Pakkaseton | ei |
| Beperkingen in Finnish (informally) would be: "Rajoitukset." | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Aantal stopcontacten type-F in Finnish (informal) would be: "Tyyppi-F pistorasioiden määrä." | 1 |
| Maximale stroomsterkte opgerold. | 4,8 A |
| Maximale stroomsterkte afgerold vertaald naar het Fins zou zijn: Maksimi virta irrotettuna. | 16 A |
| Maximaal vermogen afgerold in Finnish in an informal tone would be: "Maksimitehot purettu." | 3200 W |
| Maximaal vermogen opgerold vertaald naar het Fins is: "Huipputehot rullattu". | 1100 W |
| Virtakytkin / nollaa | ei |
| Jännite | 0 V |