
Koe tehokas lämmitys Perel-öljyradiaattorilla, jossa on vaikuttava 2500 W teho ja 11 ribitettävää elementtiä. Kolme lämmitysasetusta mahdollistavat mukautetun lämmön, ja termostaatti takaa tarkan hallinnan huoneen lämpötiloista.
Laitteen sisällä oleva öljy säilyttää lämmön pidempään, joten se pysyy lämpimänä vielä virran katkaisemisen jälkeen, eikä öljyä tarvitse vaihtaa.
Turvallisuus on tärkeintä, ja tähän kuuluu ylikuumenemissuoja, joka sammuttaa laitteen automaattisesti, jos lämpötila nousee liikaa, sekä kaatumissuoja lisämielenrauhaksi. Tämä patteri on kätevästi liikuteltavissa neljän pyörän ja yläkahvan avulla, ja siinä on myös johdonpidike siistiä säilytystä ja helppoa siirtelyä varten.
| Brändi | Perel |
| Malli | TC78011N |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 48 cm |
| De hoogte van het product | 59,5 cm |
| Productbreedte | 24 cm |
| Tuotteen paino | 9,3 kg |
| Automaattinen sammutustoiminto | Joo |
| Otteen kanssa | Joo |
| Kielen käyttöoppaasta | Hollanti, englanti, ranska, saksa, puola, portugali, espanja |
| Sisääntulotaajuusalue | 50/60 Hz |
| Sähkönkulutusteho | 2500 W |
| Minimi sisäänmenojännite VAC | 220 V |
| Maximi tulojännite VAC | 240 V |
| Ajastin | ei |
| Käynnissä on kaapeli. | Joo |
| Termostaatti | Joo |
| Pyörillä | Joo |
| Tyyppiwielen | The word "Zwenkbaar" (which is Dutch for "swivel" or "adjustable") can be translated informally to Finnish as "kääntyvä" or "säädettävä", depending on the context. If you need further contextual translation, feel free to provide more details! |
| Aantal wielen kääntyy suomeksi "pyörien määrä". | 4 |
| Bescherming tegen oververhitting vertaald naar informeel Fins is "Suojautuminen ylikuumenemiselta". | Joo |
| Kieppeilyeste | Joo |
| Kirjoita nesteen tyyppi. | Sure! The name "Olie" doesn't require translation, but if you have additional context or text you need translated, please let me know. |
| Nestemäinen täytetty | Joo |
| Määrä elementtejä | 11 |