
Krachtige LED-taskulamppu tarjoaa vertaansa vailla olevan valaistuksen 16 suuritehoisen LED-valon avulla, varmistaen tasaisen kirkkauden täydellisessä pimeydessä. Neljällä D-paristolla toimiva vankka suunnittelu lupaa kestävyyttä ja pitkää käyttöaikaa.
Nauti valosta, joka leikkaa yön läpi – täydellinen telttaretkille tai välttämätön hätätilanteissa. Kevyen mutta tukevan rakenteensa ansiosta sitä on helppo kantaa, ja mukava kädensija takaa vaivattoman käsittelyn missä tahansa olosuhteissa.
Tutustu taskulampun luotettavuuteen, joka on suunniteltu huippusuorituskykyyn. Yksinkertainen kytkinmekanismi takaa vaivattoman käytön, ja energiaa säästävät LEDit takaavat minimaalisen virrankulutuksen, mikä pidentää paristojen käyttöikää.
| Brändi | Perel |
| Malli | EFL05 |
| Pariston IEC-koko | D (LR20, R20, HR20, KR20, ZR20, 13A, 13D, UM1, Mono, MN1300, MX1300) |
| Primaarivärit | Keltainen |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 120 mm |
| De hoogte van het product | 140 mm |
| Productbreedte | 250 mm |
| Tuotteen paino | 680 g |
| Lampun tyyppi | The word "led" can be translated informally to Finnish as "ledi," which is a common slang or informal term for LED lights in Finnish. Let me know if you need translation for a longer text or a different context! |
| Paristot mukana | Joo |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Sure, but it seems like "Accuspanning" might be a brand or specific term that isn't in Finnish. Could you clarify if this needs translation or should it remain as is? | 6 v |
| Otteen kanssa | Joo |
| Samenstelling batterij" in Finnish is "Akun koostumus." | Alkalinen, sinkkihiili (ZnC) |
| Benodigde batterij in het Fins kan informeel vertaald worden als "tarvittava akku". | Joo |
| Lisämateriaalia | PVC (polyvinyylikloridi) |
| LED:ien väri | Valkoinen |
| Himmennettävä | ei |
| Met klippiä. | ei |
| Määrä ledejä. | 16 |
| Weerbestendig | Joo |
| Magneettinen/ei-magneettinen | Ei-magneettinen |
| LED-tyyppi | Witte johti |
| Met draagriem in Finnish with an informal tone can be translated as "Olkahihnalla". | ei |
| LED:n elinikä | 100000 tuntia |
| Met draaibare lampkop in Finnish would be: Kääntyvällä lampunpäällä | ei |
| Tapasin laserin | ei |
| Met UV-ledit | ei |
| Iskunkestävä | ei |
| On / off kytkin | Joo |
| Paristojen lukumäärä |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |